100 lük Tersiyer Kırıcı

100 lük Tersiyer Kırıcı

100 lük Tersiyer Kırıcı, en sert malzemelerden en yumuşağına kadar her tür malzemenin kırılıp kum haline gelmesini sağlamaktadır. Ortalama 175 t/s ürün veren bu ürünüzün imalatında tamamen doğaya ve canlılara zarar vermeyen çevre dostu malzemeler kullanılmaktadır. Sekonder ya da birincil olarak kullanılabilen ürünümüz çift yönlü rotor yapısı sayesinde daha kısa sürede daha fazla kırma işlemi yaparak maliyetten ve zamandan tasarruf sağlamaktadır. Düşük bütçeli işletmelerde kum makinesi olarak da kullanılan 100 lük Tersiyer Kırıcı, firmamız tarafından CE standartlarına uygun olarak imal edilmektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerimizden olan bu kırıcımızı kullanım alanına ve malzemesine daha göre sekonder ya da birincil kırıcı olarak kullanabilirsiniz.100 lük Tersiyer Kırıcı ürünümüz de firmamız tarafından diğer ürünlerimizde olduğu gibi bakım ve montaj avantajları ile satışa sunulmaktadır. Dayanıklı, kullanışlı ve kaliteli ürünlerimizi özel fiyatlar ile satın almak, ürünlerimiz ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TERSİYER DARBELİ KIRICI SİSTEMİ
– Tip TK-100
– Max Besleme Boyutu 0-120 mm
– Palet 4 Adet
– Motor Gücü 185-200 kW
– Rotor Ø1200 x 1000
– Tahrik Kayış kasnak çifti ile sağlanmaktadır.
– Rotor sistemi Rotorda aşınmaya maruz kalan yerler sert dolgu elektrotu ile
Kaynatılmıştır.
Ayar Bloğu 2 Adet

Firma olarak siz değerli müşterilerimizin en kaliteli ve garanti kapsamında yer alan ürünlerimize sahip olmanızı istemekteyiz. Bu amaçla yukarıda belirttiğimiz 100 lük Tersiyer Kırıcı makinemiz ile işletmelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda size fayda yaratacağından şüphemiz yoktur. Bu anlamda işletmelerinizin detaylı maliyet ve ihtiyaç analizlerini birlikte yapıp değerlendirmekteyiz. Yapılan değerlendirmeler sonucunda 100 lük Tersiyer Kırıcı ürünümüze ihtiyacınız olduğu sonucu çıkarsa size bu ürünümüz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Söz konusu ürünümüzü aldıktan sonra da gerekli satış sonrası hizmetleri oluşturan bakım-onarım, yedek parça temini gibi hizmetleri de vermeye devam ederek, yanında olmaktayız.

İşletmelerinizin ve siz müşterilerimizin yaptığı araştırmalar, çok çeşitli bilgiyle karşılaşıp kararsızlığa düşmenize neden olduysa, en doğru ve güvenilir bilgiye ulaşabileceğiniz tek adres olan firmamız her konuda size yardımcı olacaktır. Bunun için iletişim bilgilerimizden bizleri aramak, yeterli olacaktır.

İlgili Mesajlar

Leave A Reply