130 luk Tersiyer Kırıcı

130 luk Tersiyer Kırıcı

130 luk tersiyer kırıcı, düşük ya da orta bütçeli işletmelerin sekonder ya da birincil olarak kullanabilecekleri kırıcı türleridir. Firmamız tarafından Avrupa standartlarına uygun şekilde üretilen bu ürünümüz, tek tırla çekilmesi yönü ile her yere kolaylıkla taşınabilir ve kısa sürede kurulumu yapılarak kullanıma hazır hale getirilebilir. Ortalama 225 t/s ürün veren bu kırıcı, en sert malzemeleri bile ince ince kırarak kum haline getirebilmekte ve bu nedenle kum makinesi olarak kullanılabilmektedir. Çift taraflı rotoru sayesinde daha az aşınarak daha fazla verim sağlayan bu ürünümüz hidrolik açma sistemi sayesinde gerektiğinde daha kolay palet tamiri ve bakımı yapılmasını sağlar. 130 luk Tersiyer Kırıcı, çelik dökümlü kırıcı plakaları, krom alaşımlı çekiçleri ile oldukça dayanıklıdır. Sektöründe önemli bir yere sahip olan firmamız, kaliteli ürünlerinin yanı sıra tasarruflu fiyatları ve satış sonrası desteği ile de tercih sebebidir. Ürünlerimizin özellikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

130 luk Tersiyer Kırıcı Teknik Özellikleri

TERSİYER DARBELİ KIRICI SİSTEMİ
– Tip TK-130
– Max Besleme Boyutu 0-120 mm
– Palet 8 Adet
– Motor Gücü 200-250 kW
– Rotor Ø1200 x 1300
– Tahrik Kayış kasnak çifti ile sağlanmaktadır.
– Rotor sistemi Rotorda aşınmaya maruz kalan yerler sert dolgu elektrotu ile
Kaynatılmıştır.
Ayar Bloğu 2 Adet

 

Firma olarak siz değerli müşterilerimizin en kaliteli ve garanti kapsamında yer alan ürünlerimize sahip olmanızı istemekteyiz. Bu amaçla yukarıda belirttiğimiz 130 luk Tersiyer Kırıcı makinemiz ile işletmelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda size fayda yaratacağından şüphemiz yoktur. Bu anlamda işletmelerinizin detaylı maliyet ve ihtiyaç analizlerini birlikte yapıp değerlendirmekteyiz. Yapılan değerlendirmeler sonucunda 130 luk Tersiyer Kırıcı ürünümüze ihtiyacınız olduğu sonucu çıkarsa size bu ürünümüz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Söz konusu ürünümüzü aldıktan sonra da gerekli satış sonrası hizmetleri oluşturan bakım-onarım, yedek parça temini gibi hizmetleri de vermeye devam ederek, yanında olmaktayız.

İşletmelerinizin ve siz müşterilerimizin yaptığı araştırmalar, çok çeşitli bilgiyle karşılaşıp kararsızlığa düşmenize neden olduysa, en doğru ve güvenilir bilgiye ulaşabileceğiniz tek adres olan firmamız her konuda size yardımcı olacaktır. Bunun için iletişim bilgilerimizden bizleri aramak, yeterli olacaktır.

İlgili Mesajlar

Leave A Reply