150 lik Tersiyer Kırıcı

150 lik Tersiyer Kırıcı

150 lik tersiyer kırıcı, 355 t/s kırma kapasitesi ile en kullanışlı kum makineleri arasında yer alır. Çift yönlü rotoru sayesinde daha kısa sürede en fazla verimi sağlayan bu ürümümüz de, diğer tersiyer kırıcılar gibi kullanım alanına göre birincil ya da sekonder kırıcı olarak kullanılabilir. Tek tır ile çekilmesi ve kolay montajı sayesinde kısa sürede kullanıma hazır hale gelen bu kum makinesi işletmelerin acil ihtiyacı durumunda üretimlerine devam etmelerini sağlamaktadır. Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen ürünümüz imal edilirken çevre dostu malzemeler kullanılarak insanlara zarar vermez. 150 lik Tersiyer Kırıcı, alüvyon, kireç taşı, taş ocağı gibi malzemeleri kırma işleminde rahatlıkla kullanılabilir. Firmamızın kaliteli hizmetleri, avantajlı fiyatları ve satış sonrası özel desteği hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

150 lik Tersiyer Kırıcı ürünlerinin başlıca özellikleri arasında besleme sistemi, tersiyer kırıcısı, titreşimli eleği ve bant sistemlerini bir arada bulundurması gelir. Bu sayede tek bir ürün birçok işlevi yerine getirmekte, bu da maliyetten ve zamandan tasarruf etmeye yardımcı olmaktadır. 150 lik Tersiyer Kırıcı makinelerinde bulunan özel tasarım çarpma plakaları ve rotor hızının yüksek olması, istenen nitelikte kum elde etmeyi kolaylaştırır. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız diğer ürünlerinde olduğu gibi, 150 lik Tersiyer Kırıcı üretiminde de kaliteyi uygun fiyata sunmaya özen göstermektedir. CE standartlarına uygun olarak üretilen 150 lik Tersiyer Kırıcı, sabit kapasitelerinin yanı sıra işletmelerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde de özel olarak üretilebilmektedir. Bulunduğunuz bölgenin iklim şartları ve kurulacağı arazinin durumu göz önünde bulundurularak hizmete sunulan mobil tersiyer kırıcıları, en zorlu şartlar da bile uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

150 lik Tersiyer Kırıcı Teknik Özellikleri

TERSİYER DARBELİ KIRICI SİSTEMİ
– Tip TK-150
– Max Besleme Boyutu 0-120 mm
– Palet 8 Adet
– Motor Gücü 250-315 kW
– Rotor Ø1200 x 1500
– Tahrik Kayış kasnak çifti ile sağlanmaktadır.
– Rotor sistemi Rotorda aşınmaya maruz kalan yerler sert dolgu elektrotu ile
Kaynatılmıştır.
Ayar Bloğu 2 Adet

 

150 lik Tersiyer Kırıcı, nakliye ve kullanım kolaylığı, kullanım maliyetinin hesaplı olması, uygun fiyat avantajları nedeni ile büyük ve küçük ölçekli tüm kum ve mıcır işletmelerinin her türlü ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilecek özelliklere sahiptir. Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve fiyatını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Leave A Reply