65 lik Tersiyer Kırıcı

65 lik Tersiyer Kırıcı

65 lik Tersiyer Kırıcı, kullanılan malzemenin en yüksek hızda darbe etkisi ile kırılmasını sağlar. Kum makinesi olarak da sınıflandırılan bu ürünümüz firmamız tarafından Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Alüvyon, kireç taşı ve taş ocağı malzemeleri için kullanılan ürünümüz tek bir tır ile taşınma özelliğinde olup kolay montaj ve bakım imkanından dolayı çok tercih edilmektedir. Ortalama olarak 100 t/s kapasitesi olan 65 lik Tersiyer Kırıcı, çift taraflı rotor dönüşü sayesinde daha uzun ömürlü palet kullanımı sağlamaktadır. Primer ya da sekonder kırıcı olarak da kullanılabilen bu ürünümüz, hidrolik açma sistemi sayesinde kolaylıkla palet tamiri ve bakımı yapılmasını sağlamaktadır. 65 lik Tersiyer Kırıcı imalatında da diğer ürünlerde olduğu gibi dayanıklı ve çevre dostu malzemeler kullanan firmamız, en avantajlı fiyatlar ile müşterilerine hizmet vermektedir. Avantajlı fiyatlarımız ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

65 lik Tersiyer Kırıcı Teknik Özellikleri

TERSİYER DARBELİ KIRICI SİSTEMİ
– Tip TK-65
– Max Besleme Boyutu 0-120 mm
– Palet 4 Adet
– Motor Gücü 132 – 165 kW
– Rotor Ø1200 x 650
– Tahrik Kayış kasnak çifti ile sağlanmaktadır.
– Rotor sistemi Rotorda aşınmaya maruz kalan yerler sert dolgu elektrotu ile
Kaynatılmıştır.
Ayar Bloğu 2 Adet

Firma olarak siz değerli müşterilerimizin en kaliteli ve garanti kapsamında yer alan ürünlerimize sahip olmanızı istemekteyiz. Bu amaçla yukarıda belirttiğimiz 65 lik Tersiyer Kırıcı makinemiz ile işletmelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda size fayda yaratacağından şüphemiz yoktur. Bu anlamda işletmelerinizin detaylı maliyet ve ihtiyaç analizlerini birlikte yapıp değerlendirmekteyiz. Yapılan değerlendirmeler sonucunda 65 lik Tersiyer Kırıcı ürünümüze ihtiyacınız olduğu sonucu çıkarsa size bu ürünümüz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Söz konusu ürünümüzü aldıktan sonra da gerekli satış sonrası hizmetleri oluşturan bakım-onarım, yedek parça temini gibi hizmetleri de vermeye devam ederek, yanında olmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin memnun olmaları herşeyden önce gelmektedir.

İşletmelerinizin ve siz müşterilerimizin yaptığı araştırmalar, çok çeşitli bilgiyle karşılaşıp kararsızlığa düşmenize neden olduysa, en doğru ve güvenilir bilgiye ulaşabileceğiniz tek adres olan firmamız her konuda size yardımcı olacaktır. Bunun için firmamızın web sitesinde bulunan iletişim bilgilerinden bizleri aramak, yeterli olacaktır.

İlgili Mesajlar

Leave A Reply