Kırma Eleme Tesisleri Nasıl Çalışır ?

Kolay Kurulum İmkanı İle Kırıcılar

Kolay Kurulum İmkanı İle Kırıcılar

Firmamız tarafından üretilen primer darbeli kırıcılar uzman ekibimizle kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Primer darbeli kırıcıların kırma hızları çok yüksek kapasitedir. Taş kırmanın birincil aşamasını gerçekleştirmede kullanılan primer darbeli kırıcılar daha çok kalker türündeki taşlar için üretilmektedir. Küçültme ve kubik oranı çok yüksek olan kırıcıların tipi rotorlu kırıcılardır.

Firmamızdan satın almak istediğiniz Kolay Kurulum İmkanı İle Kırıcılar için detaylı bilgi edinmeniz adına web sitemiz sürekli geliştirilmekte ve güncellenmektedir. Bu sebeple firmamızın ile yapacağınız alışverişlerde zararlı çıkmazsınız. Primer darbeli kırıcılar büyük ölçekli taşların kırılması için özel alaşımlı paletleri ve kırma plakaları ile kolayca kırmaktadır. Tüm ayarları ve gövde açılım mekanizması hidrolik gücü ile kolayca yapılmaktadır. 1000 Tonluk ceraskallar yardımı ile paletlerin değiştirilmesi sağlanmaktadır. Firmamız tarafından primer darbeli kırıcılar, mobil primer darbeli kırıcılar ve sabit primer darbeli kırıcıların üretimleri yapılmaktadır.

 

Kolay Kurulum İmkanı İle  Kırıcıların Özellikleri

Firmalar tarafından en fazla tercih edilen Kolay Kurulum İmkanı İle Kırıcılar arasında primer darbeli kırıcılar da mevcuttur. Orta seviyedeki taşların kırılması işlemini primer kırıcı kademeli olarak yapmaktadır. Örneğin 2 ton ağırlığında ve 1000 mm ölçülerinde olan büyük bir kaya parçası primer darbeli kırıcı yardımı ile 100 mm ölçülerine getirilebilmektedir. Kırıcılara alınan kayalar ve büyük çaplı taşlar rotor paleterinin çarpması ile ilk önce taşların birbirine çarpması sonda da üst kanattaki çarpma plakalarına alt kanattaki çarpma plakalarına çarparak kırılması sağlanmaktadır. Kolay Kurulum İmkanı İle Kırıcılar ın ana gövdesi iki ayrı parçadan oluşmaktadır. Kolay Kurulum İmkanı İle Kırıcılar ın bakımı üst parçanın hidrolik silindirler yardımı ile tamamen açılması sayesinde bakım ve temizliği kolaylıkla yapılmaktadır. Parça değişimi gerektiği durumlarda yine kolaylıkla parça değişimi yapılmaktadır. Çıkış ürün boyutlarını kolayca kontrol edilebilmesi kırıcı çarpma plakalarını taşıyan pandüller ile rotor arasındaki açıklık vidalı veya hidrolik bir mekanizma ile yapılmaktadır.

Firmamız rekabet koşulları içerisinde rakiplerinin her zaman önünde olmaktadır. Hizmet kalitesi, makinelerin üretim aşamasından satış sonrası hizmetlerine kadar siz değerli müşterilerimizle birliktedir. İşletme maliyetlerinizi en aza indirgemek istiyorsanız firmamıza danışmadan hiçbir makine almak için sektördeki diğer firmalar ile satın alma işine girmeyin. İletişim numaralarımız sizlerden gelecek çağrıları cevaplamak adına her daim hazır durumdadır.

İlgili Mesajlar

Leave A Reply