Kübikser Darbeli Kırıcı KDK-1200

Kübikser Darbeli Kırıcı DK-1200

Kübikser Darbeli Kırıcı DK-1200, saatte 150 ila 200 ton üretim yapabilecek kapasiteye sahiptir. Her türlü taşı kırması için özel olarak tasarlanan ürünümüzün rotoru çelik döküm ve çelik konstrüksiyondan imal edilmiş olup, paletleri manganlı çeliktir. Kübikser kırıcının aşınan parçalarının değiştirilme imkanı olduğu için uzun süreli kullanım avantajı sunar. Kübikser Darbeli Kırıcı DK-1200 ürünümüzü kullanan işletmeler yüksek performansının yanı sıra, kolay bakım, parça değişimi ve düşük maliyet gibi birçok avantajlarından da faydalanma imkanına sahip olurlar. Kaliteli malzemeden imal edilmiş olan kübikser darbeli kırıcı, primer kademeye alınarak daha yüksek oranda ince malzeme üretimine olanak tanır. Kübikser Darbeli Kırıcı DK-1200, hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kübikser darbeli kırıcı ürünleri yüksek kırma kapasitesine sahip oldukları için kullanım alanına göre birincil primer kırıcı ya da ikincil sekonder kırıcı olarak da kullanılmaktadır. Primer kademede kullanıldığında çeneli kırıcıya göre daha fazla ince malzeme çıkışına olanak tanıyan kübikser darbeli kırıcılar, genel olarak 80 t/s ila 270 t/s arasında kapasiteye sahip olmaktadır. Düşük işletme maliyeti, sağlam gövde yapısı ve bakım kolaylığı genel özelliklerine sahip olan bu ürünler, firmamız bünyesinde en kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile üretilmektedir. İmalat aşamasında yüksek hassasiyet özelliğine sahip tezgahlarda özenle işlenen kübikser darbeli kırıcılarımız her tür sertlikteki maddelerin kırılmasında kullanılmaktadır. Manganlı çelikten yapılan paletleri ve çelik döküm rotoru ile dayanıklı bir şekilde üretilen bu tip darbeli kırıcılarda her hangi bir parça aşınması durumunda rahatlıkla değişim sağlanmaktadır. Bu neden ile çok kullanışlı olan kübikser darbeli kırıcılar, firmamız tarafından da özenle imal edilmektedir. Hidrolik açılabilir gövdesi olduğundan kolaylıkla bakım yapma avantajı olan bu kırıcılar, performans olarak da oldukça güçlüdür.

Kübikser Darbeli Kırıcı DK-1200 Teknik Özellikleri

KÜBİKSER DARBELİ KIRICI SİSTEMİ
Tip DK 1200
Ebat Ø 1500 x 1200 mm
Rotor 2 Adet
Palet 12 Adet
Rotor Paleti %16-18 Mn’lı çelik döküm
Ayar Çubuğu Paleti %16-18 Mn’lı çelik döküm
Yan Zırhlar %16-18 Mn’lı çelik döküm
Motor Gücü 90-110 kW
Tahrik Kayış-kasnak çifti ile sağlanmaktadır.

Kübikser Darbeli Kırıcı DK-1200, düşük maliyetli ancak yüksek performans beklenen işletmeler için fazlası ile uygundur. Her hangi bir arıza durumunda firmamıza başvurabilir, her türlü yedek parçanın teminini sağlayabilirsiniz. İmal ettiğimiz ürünlerin tümü çevre dostu olup doğaya ve insanlara zarar vermeyen malzemelerden üretilmektedir. Az maliyet ile hem güçlü hem dayanıklı bir ürüne sahip olmak için firmamız ile iletişime geçebilir, hem satış sırasında hem de satış sonrasında ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Leave A Reply