Neden M-K Makina ?

Neden Bizim Firmamız?

Firmamız için en güzel şey, müşterilerimizin araştırmacı olmaları ve kaliteyi arayışlarıdır. Bir müşteri olarak herkesin kendine sorması gereken bir soru ” Neden bizim Firmamız?” veya konkasör, beton santrali alacaksam sizi neden tercih etmeliyim? Bu sorunun cevabı aslında sadece bizim firmamız için değil, tüm iş birliği yaptığınız, ticaret yaptığınız firmalar için muhakkak sormalısınız,elle tutulur bir cevabı veya cevapları yok ise o firma ile devam etme veya ticaret yapma gibi bir düşünceniz olmamalıdır.Çünkü, bu hem sizi hem de yaptığınız işi olumsuz etkilemektedir.Biz size kısaca Firmamız olarak bizi tercih etmeniz için sebeplerimizi sunalım,ayrıca tüm müşterilerimizi ofislerimize veya üretim yaptığımız fabrikaya bekleriz.

Firmamız,1980 yılında ilk fabrikasını İzmir’in Torbalı ilçesine kurmuş, ilk etaplarda konkasör ve kırma eleme tesisi imalatı üzerine çalışmalarını ve ar-ge yürütmelerini yapmıştır. İstediği başarıyı kısa süre de elde eden Firmamız  ürün potansiyelini genişleterek, çeneli konkasör,paletli konkasör,mobil konkasör gibi çeşitlere de imzasını da atmıştır. Firmamızın bu denli kısa sürede büyümesinin en büyük sebebi ise hiç bir zaman sat kurtul değil sat memnun et olmuştur.Yaptığımız ve ürettiğimiz her tesisimiz de öncelik olarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefledik.Bu memnuniyet çerçevesin de 7/24 gece gündüz demeden müşterilerimizin tüm sorunlarına hızlı bir şekilde çözümler aramaya çalıştık,devamlı çözüm odaklı çalıştık.Konkasör fiyatlarımızı mümkün olduğunca en ucuza çekmeye çalıştık ve daha bir çok unsur.

Müşteri memnuniyetinin yanı sıra gerek konkasör tesisleri gerekse tüm ürünlerimiz de yoğun bir arge çalışması ile,daha iyi nasıl yapabiliriz düşüncesi ile son sistem teknoloji imkanlarını da kullanarak az maliyetle geri dönüşü yüksek kapasiteli tesisler üretmeye başladık.Bugün Firmamız olarak bizden aldığınız tüm ürünler uzun süreli kullanabileceğiniz yapıya sahip olup,1.sınıf malzemelerden oluşmaktadır.Fiyatlarımızı uygun yapacağız diye hiç bir zaman kalitesiz malzeme kullanmadık, kullanmayacağız da.

 Firmamız ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Beton santrallerine doğru yolculuk; Firmamız ağırlık olarak konkasör ve mobil konkasör ile bunların parçaları ce çeşitleri olan paletli konkasör,çeneli konkasör  gibi ürünler üretmekteydi.Müşterilerimizden gelen yoğun talep doğrultusunda beton santrali imalatına da başladık.Konkasör de olduğu gibi mobil beton santrali,sabit beton santrali ve kompkat beton santrali olmak üzere 3 farklı fonksiyonda üretimlerimize başladık.Türkiye başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine de ithalatlarımızı gerçekleştirip,müşterilerimizden gerçekten çok olumlu dönüşler aldık. Şuan  Firmamız uzman kadrosu ile en kaliteli şekilde birbirinden farklı ürün potansiyeli ile Türkiye’den dünyanın bir çok ülkesine satışlarını gerçekleştiriyor.

İşte bu yüzden diyoruz gerek konkasör tesisi kurulumun da gerekse beton santrali ihtiyaçlarınız da firmamıza uğramadan,alım yapmayınız.Size kaliteli ürünleri uygun fiyatlar da sunuyoruz.Bizlere telefon numaralarımızdan ve iletişim kısmından 7/24 istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Leave A Reply